lut
23

 News 

MAT – pismo Polskiego Związku Szachowego oraz pion „Edukacja przez Szachy w Szkole” zaprasza dzieci z przedszkoli oraz klas I – III szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Bajkowy Świat Szachów”.

ORGANIZATOR:

Czasopismo szachowe „Mat” oraz Polski Związek Szachowy przy udziale projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”;

 TEMAT PRAC KONKURSOWYCH: Bajkowy Świat Szachów;

 CELE KONKURSU: – pobudzenie i rozwój zainteresowania szachami dzieci;

– stymulowanie inwencji twórczej uczestników;

– wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej;

– wyrabianie poczucia estetyki;

– profilaktyka bezpiecznego spędzania czasu wolnego;

 WARUNKI UCZESTNICTWA: Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli i klas I – III szkół podstawowych. Mogą także brać w nim udział dzieci indywidualnie, jeśli spełniają warunek wieku.
Trwa od 20.02.2018 r. do 20.04.2018 r.
Konkurs odbędzie się w 3 grupach:  przedszkola,  klasy I-II,  klasy III

Prace mogą być wykonywane m.in. na zajęciach szkolnych i świetlicowych w dowolnej technice plastycznej. Format a4 lub a3. Pracę należy zabezpieczyć oraz czytelnie opisać według wzoru:

imię i nazwisko, wiek, nazwa przedszkola/szkoły, nazwisko nauczyciela lub opiekuna prowadzącego, adres e-mail szkoły i opiekuna.

 TERMINY: Prace należy nadesłać w terminie 20.04.2018 r. (data stempla pocztowego) na adres:
Polski Związek Szachowy, 
00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 Z dopiskiem: „Konkurs: Bajkowy Świat Szachów”

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie zamieszczone w majowym wydaniu czasopisma „Mat”. Prace oceniać będzie Dariusz Dąbrowski, wybitny artysta plastyk, laureat wielu konkursów i wyróżnień na całym świecie, specjalizujący się w rysunku satyrycznym oraz ilustracjach.

Organizator przewiduje wiele cennych i interesujących nagród. Najlepsze prace zostaną opublikowane w naszym czasopiśmie.

UWAGI KOŃCOWE: Prace biorące udział w konkursie nie będą zwracane. Udział w Konkursie oznacza udzielenie Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.

Wszelkie zapytania i uwagi prosimy kierować na adres: mat@pzszach.pl

Regulamin konkursu i Karta Zgłoszenia: Regulamin Konkursu Bajkowy Świat Szachów

Źródło

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

  • Szukaj:
  • Nadchodzące wydarzenia

    kw.
    25
    pt.
    2025
    całodniowy GCT Poland (rapid)
    GCT Poland (rapid)
    kw. 25 – kw. 27 całodniowy
    Home – Grand Chess Tour  
    kw.
    26
    sob.
    2025
    całodniowy Grand Chess Tour Superbet Rapid&...
    Grand Chess Tour Superbet Rapid&...
    kw. 26 – kw. 30 całodniowy
    W dniach 26-30.04.2025 r. w Warszawie odbędzie się 10. edycja Grand Chess Tour (Superbet Rapid&Blitz). Uczestnicy: Jan-Krzysztof Duda (Polska) Alireza Firouzja (Francja) Weselin Topałow (Bułgaria) Levon Aronina (USA) Maxime Vachier-Lagrave (Francja) Władimir Fedosejew (Słowenia) Praggnanandhaa[...]
    kw.
    28
    pon.
    2025
    całodniowy GCT Poland (blitz)
    GCT Poland (blitz)
    kw. 28 – kw. 29 całodniowy
    Home – Grand Chess Tour
    paź
    10
    pt.
    2025
    całodniowy European Individual Championship
    European Individual Championship
    paź 10 – paź 19 całodniowy
    5th IPCA European Individual Chess Championship 2025
  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking FIDE na żywo

  • Codzienne zadania

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    hgfedcba
    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

    Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

%d bloggers like this: