lis
24

DSC_0372

Irena Hertlein (na zdjęciu pierwsza z lewej) w dniach  23.11.2014. w Czechowicach Dziedzicach zdobyła po raz kolejny pierwsze miejsce w Pucharze Województwa Śląskiego w Szachach Szybkich z wynikiem 8,5 punktu z 9 partii dzieci do lat dziewięciu.

Tym samym potwierdziła swój talent oraz bardzo wysoką formę jaką reprezentuje już od dłuższego czasu.

Kilka słów o przyszłej mistrzyni. Urodziła się w Gliwicach w 2005 roku. Obecnie jest zawodniczką klubu ChTS Chorzów. Jej szkolnym trenerem jest Jacek Gajewski.

Największe sukcesy młodej zawodniczki:

1. Indywidualne mistrzostwa województwa śląskiego dzieci (grupa dziewcząt do lat 7 – P30 – Częstochowa 2012) – 2 miejsce.

2. Indywidualne mistrzostwa Śląska juniorów (grupa dziewcząt do lat 9 – P60 – Świętochłowice 2013) 5 miejsce.

3. Indywidualne mistrzostwa Śląska juniorów w szachach klasycznych (grupa dziewcząt do lat 9 – P60 – Gliwice 2014) 1 miejsce.

4. Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-Sl (grupa dziewcząt do lat 9 – P90+30″- Ustroń 2014) 2 miejsce.

Miejmy nadzieję, że ta utalentowana juniorka zostanie objęta w klubie szczególną opieką szkoleniową, co zaowocuje w najbliższym czasie sukcesami na arenie międzynarodowej.

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

  • Szukaj:
  • Nadchodzące wydarzenia

  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking FIDE na żywo

  • Codzienne zadania

    8
    7
    6
    5
    4
    3
    2
    1
    abcdefgh
    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

    Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

%d bloggers like this: